KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
20/10/2012

Doradztwo na temat australijskich wiz

Osoby które są zainteresowane wizami stałego pobytu do Australii wiele informacji mogą znaleźć na stronie australijskiego urzędu ds. Imigracji i Obywatelstwa (DIAC). 

Dodatkowo także na stronach portalu naszego biura podajemy kilka podstawowych informacji związanych z wizami. 
Należy jednak pamiętać, że regulacje często się zmieniają i często warto skorzystać z rady licencjonowanego agenta migracyjnego. W naszym biurze w Sydney porad na temat wiz udziela trzech licencjonowanych agentów migracyjnych (w tym polskojęzyczny konsultant edukacyjny i agent migracyjny - Jarek Rudnik). 

 

Z reguły doradztwo na temat wizy jest płatne. Jednak klienci AustraliaOnline mogą liczyć na wstępne darmowe konsultacje

 

Przypominamy: 
Według prawa obowiązującego w Australii tylko zarejestrowani w MARA agencji migracyjni mają legalne prawo udzielać porad dotyczących wiz i pomagać w składaniu aplikacji o australijską wizę. Osoby udzielające porad dotyczących wiz (w tym aplikacji o wizę) i nie posiadające aktualnej licencji (rejestracji MARA) bardzo często robią to nielegalnie i mogą wprowadzić klientów w błąd. 
Także agencji edukacyjni, nie posiadający rejestracji MARA,  którzy operują z Australii i udzielają rad na temat wiz studenckich i pomagają przy aplikacji o te wizy robią to nielegalnie!
 
 

Drukuj Drukuj