O nas » Darmowy serwis
PL
KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...
  zadawanych pytań jakie otrzymujemy jest:

Jak to możliwe że AustaliaOnline oferuje cały serwis ZA DARMO, a inne agencje za organizację wyjazdu i korzystanie z biura w Australii pobierają za to opłaty?


Przede wszystkim warto dokładnie zapoznać się z informacjami na temat organizacji wyjazdu na wizie studenckiej do Australii podanymi na stronach naszego portalu. Szybko będzie można zauważyć, że przygotowanie takiego wyjazdu do Australii nie jest trudne. Wyjaśniamy dokładnie jak taki wyjazd zorganizować i każdy, kto uważnie przeczyta podane przez nas informacje nie musi korzystać z płatnej pomocy agencji by wybrać się do Australii na wizie studenckiej. Więc byłoby chyba nielogiczne gdybyśmy pobierali opłaty za coś, co można przygotować samemu i za darmo! Szczególnie, że podajemy informacje jak to zrobić.

AustraliaOnline tak jak i inne agencje, które oferują zapisanie do australijskich szkół i organizacje wyjazdów do Australii na wizie studenckiej, otrzymują od poszczególnych szkół wsparcie za swoją pracę, promocję Australii i nauki w tym kraju.
Za to wsparcie agencje powinny oferować odpowiedni serwis przyszłym studentom. I ogólnie ten serwis można oferować bez dodatkowych kosztów, szczególnie w przypadku Polaków, dla których zapisanie do szkół i otrzymanie wizy studenckiej jest tak łatwe.
No cóż, w Polsce tak być nie musi! Za "załatwienie" czegoś Polacy przyzwyczaili się płacić i nadal tak robią! Więc czemu nie mówić klientom, że "załatwi" im się szkole, wizę, bilet itp. i pobierać za to dodatkowe opłaty?!


Wyjazdu do Australii nie trzeba "załatwiać". Do szkoły można się zapisać, o wizę można aplikować, a bilet lotniczy można po prostu kupić. Także nocleg w Australii można zwyczajnie zarezerwować. Można to zrobić wszystko samemu, bez pośrednika. Ale można także skorzystać z naszej pomocy i nie zapłacić ani grosza więcej, a często będzie to nawet taniej!


AustraliaOnline jest australijską agencją specjalizującą się w organizacji nauki i kursów tylko w Australii. Nasze biuro jest w Australii, w kraju gdzie znajdują się placówki edukacyjne do których pomagamy zapisać się obcokrajowców. Jesteśmy jedną z większych agencji obsługujących Europejczyków i najbardziej znanym wśród australijskich szkół biurem dbających o studentów z krajów Europy Centralnej, w tym Czechów, Słowaków i Polaków. Dlatego szkoły dbają o to by AustraliaOnline otrzymywała jedne z najlepszych ofert i promocji. A my dbamy o to by nasi klienci nigdy nie musieli płacić więcej za zapisanie do szkoły niż mieliby to zrobić bezpośrednio w wybranej szkole. Czyli między innymi nie pobieramy żadnych administracyjnych opłat, a dodatkowo można liczyć na naszą pomoc w organizacji wyjazdu jak i możliwość korzystania z naszego biura na miejscu - Centrum Studenckiego w Sydney.

Największe na początek to: opłata za naukę i zakup biletu lotniczego.
Wystarczy porównać opłaty za naukę na stronach internetowych szkół lub kontaktując się ze szkołami z tymi podanymi na stronie naszego portalu (lista szkół) by przekonać się że zapisując się do szkół w Australii poprzez AustraliaOnline nie zapłaci się więcej. A w przypadku szkół językowych będzie to nawet do 25-30% taniej.
Każdy kto chce kupić tani bilet lotniczy do Australii w sekcji Bilety na stronach naszego portalu znajdzie dokładne informacje jak to zrobić. A osoby które zapisały się do szkół poprzez naszą agencję mogą także otrzymać specjalne promocje wysyłając zapytanie o cenę biletu poprzez nasz formularz

Oferując serwis i pomoc w zapisie do szkół dla Polaków robimy to ONLINE, bezpośrednio z Australii, gdyż dwie najważniejsze rzeczy związane z wyjazdem: zapisanie do szkoły i złożenie aplikacji o wizę, możliwe są poprzez Internet. Do tego nie jest potrzebne biuro pośredniczące w Polsce, w którym trzeba ponosić  koszty administracyjne i inne dodatkowe opłaty.


Korzystając z naszego serwisu i możliwości zapisanie do szkół online, opłaty za naukę dokonuje się na konto wybranej szkoły (więcej ...).
AustaliaOnline w całym procesie związanym z przygotowaniem do wyjazdu do Australii, od konsultacji i zapisania do szkoły, poprzez aplikacje o wizę studencką, a także za możliwość korzystania z naszego biura w Australii nie pobiera żadnych opłat.  


AustraliaOnline nie jest tylko portalem informacyjnym, w Sydney znajduje się nasze biuro - Centrum Studenckie, które dostępne jest dla wszystkich naszych studentów, czyli tych którzy zapisali się do szkół w Australii poprzez naszą agencję.
Osoby zainteresowane tym co się u nas dzieje mogą to sprawdzić online już teraz poprzez ukrytą kamerę (kliknij tutaj ...). Należy jednak pamiętać o różnicy czasu, kiedy w Polsce się śpi. My pracujemy :-). Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem na wizie studenckiej do Australii oferujemy darmowe konsultacje online.  

Nasz darmowy serwis i możliwość korzystania z naszego biura w Australii jest dla wszystkich którzy zapiszą się do australijskich szkół poprzez naszą agencję - AustraliaOnline. Więcej w Jak zacząć ...