KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...

bagażu i podróż do Australii.
I tak naprawdę w tym momencie rozpocznie się prawdziwa przygoda. By dowiedzieć się więcej na temat pobytu studenckiego "Down Under" zachęcamy do zapoznania się przygotowanymi informacjami  o Podróży do Australii i Pobycie studenckim w Australii na stronach naszego portalu.

Dostępne dla wszystkich informacje na stronach portalu AustraliaOnline to tylko część tego co oferujemy naszym studentom.
Studenci AustraliaOnline otrzymują pełny dostęp do poszczególnych artykułów.
Nasz darmowy serwis obejmuje wszystkich którzy skorzystali z pomocy AustraliaOnline przy zapisie do szkoły i otrzymali miejsce na kursie.


Na miejscu w Australii nasi studenci mogą także za darmo korzystać z naszego Studenckiego Centrum znajdującego się w centrum Sydney. 

Biuro AustraliaOnline w Sydney otwarte jest przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku (info).
Do dyspozycji studentów udostępnione są komputery, Internet, możliwość drukowania, kopiowania czy też skanowania.

Nasi konsultanci pomogą także w organizacji studenckiego pobytu. Między innymi przekażą odpowiednie informacje o możliwościach pracy, pomogą w przygotowaniu CV i przy złożeniu aplikacji o australijski numer podatkowy, a także podpowiedzą gdzie i jak szukać pracy. Pomożemy także w zapisie na dodatkowe szkolenia, na przykład RSA, jeżeli będzie wymagał tego pracodawca. Wszelką pomoc będzie można otrzymać odwiedzając nasze biuro czy też, w przypadku osób przebywających poza Sydney, online lub telefonicznie. 

Prosimy pamiętać konsultanci AustraliaOnline mogą pomóc w poszukiwaniu pracy w Australii, ale AustraliaOnline nie oferuje pracy.   
Jeżeli jakakolwiek agencja edukacyjna obiecuje że komuś "załatwi" pracę w Australii należy bardzo uważać na tego typu zachętę.


Ci którzy będą szukali zakwaterowania mogą liczyć na naszą pomoc w rezerwacji noclegu przed przylotem do Australii (Zakwaterowanie), a także nasze doradztwo na temat możliwości wynajmu lokum będąc już na miejscu w Australii. Także wszelkie inne informacje na temat życia w Australii, jak na przykład na temat transportu czy robienia zakupów, można uzyskać od naszych konsultantów. 
Nad pobytem polskich studentów w Australii czuwa nasz polskojęzyczny konsultant Jarek Rudnik, z którym można także kontaktować się ONLINE jeszcze w trakcie planowania nauki i wyjazdu do Australii.