KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...
Opinie studentów
Dodaj wpis
Wiemy że podjęcie decyzji na wyjazd do "dalekiej Australii" nie jest łatwe. Zawsze będzie wiele pytań, niejazności, a sama podróż i zorganizowanie wyjazdu na wizie studenckiej nie nalezy do najprostrzych decyzji.
Aby przybliżyć Wam trochę Australiję przygotowaliśmy ten dział: "Posty studentów", w którym można znaleźć ciekawe spostrzeżenia i opinie tych którzy już są lub też byli w Australii i wiedzą coś na temat przygody z tym pięknym krajem.

ZACHĘCAMY DO PRZECZYTANIA ZAWARTYCH TUTAJ POSTÓW!

08/10/2015 Shafston w Brisbane
Autor: Marcin i Magda

Dzieki pomocy Pana Jarka wszystkie formalnosci zwiazane z wyjazdem do Australii udalo nam sie zalatwic bez problemu. Nie mielismy zielonego pojecia od czego zaczac organizujac wyjazd do Australii a tak dzieki pomocy Pana Jarka wszystko przebieglo szybko i sprawnie. Rowniez pomoc w wyborze szkoly i kursow bardzo nam sie przydala. Uczeszczalismy do super szkoly jezykowej Shafston w Brisbane. Polecam kazdemu kto w milej atmosferze i super nauczycielami chce podszlifowac angielski. Szkola jest polozona w pieknym miejscu nad rzeka i w porownaniu z innymi szkolami w miescie jest tania. My akurat robilismy general english a pozniej FCE gdzie zrobilismy najwieksze postepy i otrzymalismy certyfikat. Przed wyjazdem do Australii nasz angielski byl smieszny a teraz jestesmy juz w stanie sie swobodnie porozumiewac wiec nauka przyniosla efekty:) polecam kazdemu planowanie wyjazdu przy asyscie australiaonline.pl :=)