Nauka » Praca w Australii
PL
KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...
mogą pracować podczas pobytu w Australii. Możliwe jest to jednak dopiero po rozpoczęciu nauki w australijskiej szkole i złożeniu podania o nadanie australijskiego numeru podatkowego (TFN).

Studenci którzy zapisali sie do szkół poprzez AustraliaOnline mogą korzystać z naszej pomocy przy uzyskaniu australijskiego numeru podatkowego a także otrzymują naszą pomoc i rady dotyczące szukania pracy.

Pozwolenie na pracę

Studenci przyjeżdżający do Australii na wizie studenckiej z dniem rozpoczęcia nauki automatycznie otrzymują pozwolenie na pracę. Wystarczy tylko złożyć elektroniczne podanie o nadanie numeru podatkowego (TFN), które można wypełnić w naszym biurze - Studenckim Centrum - AustraliaOnline korzystając z darmowej pomocy konsultantów AustraliaOnline. Czytaj dalej ...
Poszukiwanie pracy

Poszukiwanie pracy studenci często rozpoczynają od przeglądania tablic ogłoszeń w swoich szkołach. Niektórzy otrzymują zatrudnienie poprzez nowe kontakty i pomoc nowych szkolnych znajomości.
Wiele ogłoszeń o pracy dla studentów można także znaleźć na stronach prowadzonego przez nas portalu Sydney Trade.com.au.
 
Dobrym rozwiązaniem szukania pracy będzie także metoda "na chodzonego", czyli pytanie o możliwość zatrudnienia osobiście. Czytaj dalej ...Jak przygotować Resume

AustraliaOnline oferuje wszystkim zainteresownanym pomoc w przygotowaniu australijskiego Resume, czyli CV.

Każdy kto zapisał się do szkół w Australii poprzez nasze biuro i automatycznie korzysta z serwisu AustraliaOnline może liczyć na pomoc naszych konsultantów w przygotowaniu resume.


Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy także specjalny specjalny formularz pozwalający na przygotowanie resume online - kliknij tutaj by przygotować swoje Resume. Czytaj dalej ...Zarobki studentów

Zarobki zagranicznych studentów pracujących w Sydney są bardzo różne, jednak ogólnie wynoszą pomiędzy $13 - $18 na godzinę, czyli mniej więcej $11-$16 po odliczeniu podatku.
Ci którzy nie znają dobrze języka angielskiego i jedyną posadę jaką mogą otrzymać na początek to roznoszenie ulotek, praca jako kitchen hand lub housekeeper nie powinni nastawiać się na więcej niż $10-$13 na godzinę i kilka, kilkanaście godzin pracy w tygodniu. Z drugiej strony, mając już odpowiednie doświadczenie i pełną swobodę w porozumiewaniu się po angielsku, można liczyć na znacznie lepsze zarobki, nawet ponad $20-$25 na godzinę i w niektórych przypadkach możliwość otrzymania posady w biurze. Kelnerzy i kelnerki za pracę przy obsłudze stolików z reguły otrzymują od $13 do $17 na godzinę plus napiwki, które czasami mogą sięgać do $20-$40 za shift. Czytaj dalej ...Możliwości pracy

Studenci przyjeżdżający do Australii na wizie studenckiej mają różne możliwości pracy w Australii. To jaką pracę uda się im otrzymać często zależy od wcześniejszego doświadczenia, znajomości języka angielskiego, a także chęci szukania pracy. Nie należy zapomnieć także o ważnym fakcie związanym z otrzymaniem pracy - ograniczeniem wizy studenckiej co do liczby godzin pracy w tygodniu w czasie trwania nauki.
Niektóre przykłady możliwości pracy pojawiającej się dla studentów z uwzglednieniem jak i gdzie jej szukać podane są na stronach naszego portalu.

Możliwości pracy:

Dostęp do dalszej części artykułu możliwy jest po zalogowaniu

Adres e-mail:

Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Darmowa rejestracja w naszym portalu daje dostęp do dodatkowych informacji o wyjeździe do Australii na wizie studenckiej!
Ekstra tipy na temat aplikacji o wizę studencką, informacje na temat szkół i podróży do Australii, a także informacje na temat pracy i pobytu w Australii!
REJESTRACJA