KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...
tematem związanym z pobytem w Australii moga znaleźć podstawowe informacje na stronach portalu AustraliaOnline. Prosimy jednak pamiętać, że dotyczą one pobytu na wizie studenckiej i skierowane są do osób które na takiej wizie planują wyjazd do Australii. Część informacji dostępna jest dopiero po zalogowaniu.

Osoby które skorzystają z naszej pomocy i zapiszą się do australijskich placówek edukacyjnych poprzez naszą agencję mogą liczyć na nasz darmowy serwis, pomoc w przygotowaniach do wyjazdu, pomoc podczas pobytu na miejscu, jak i możliowść korzystania za darmo z naszego biura - Centrum Studenckiego AustraliaOnline w Sydney.

Rozrywka

Życie studenckie w Australii to nie tylko nauka i praca, to także czas wolny i "rozrywka". Pod tym słowem dla polskich studentów w Australii kryje się bardzo wiele. Na początku wielu z Was pewnie będzie zainteresowanych poznaniem uroków swojego nowego miasta, jego atrakcji, interesujących dzielnic i zakątków. Inni skorzystają pewnie z możliwości poznania smakołyków i kuchni różnych stron świata, czy to odwiedzając restauracje czy też tańsze food court'y.

Oczywiście znajdą się i tacy którym nie będzie szkoda pieniędzy na bilet do kina i teatru, czy też do Sydney Opera House (te są drogie!).

W "Happy Tuesday" oferowane są, w  większości kin, specjalne zniżkowe bilety. Studenci z australijskimi kartami studenckimi mają także concession (zniżkę) na seanse w inne dni tygodnia. 


Zagraniczni studenci lubią także odwiedzić lokalne kluby, bary i puby. A wybór jest ogromny. Lista kilkunastu pubów w Sydney podana jest na www.sydneypubguide.net.

AustraliaOnline co jakiś czas sponsoruje studenckie party w klubie GAFF lub innych klubach.

Warto także sprawdzić post o Polskich imprezach w Sydney, czy też o ogólnych imprezach i festiwalach w Sydney np. na What's On in Sydney lub w aktualnościach Events in Australia na stronach naszego portalu.Aktywny wypoczynek

Myśląc o sporcie i zdrowym stylu życia na pewno nie będzie można narzekać na brak atrakcji podczas pobytu w Australii. W każdym australijskim mieście zawsze można znaleźć dobry trak na joging, jazdę na rowerze no i oczywiście w większości miast będzie plaża, i na pewno basen, by popływać. Dla chętnych czeka wiele szkół nauki surfingu i innych sportów wodnych, a ci co lubią adrenalinę mogą wybrać się na wspinanie po skale czy też skok na linie (bungijump), a nawet ze spadochronem z samolotu (sky diving).

Taki aktywny styl życia zawsze można pogodzić z bardzo lubianym przez Australijczyków barbie (BBQ) czyli przygotowaniu posiłku na grilu. BBQ dostępne są w wielu parkach a nawet na miejskich plażach, jak na przykład na plaży w Coogee.   
Drukuj Drukowanie dostępne tylko dla studentów AustraliaOnline